موساد: ابقای برجام، تهدیدی حیاتی است – هواداران محسن یگانه

خبرگزاری ایرنا: خبرگزاری آسوشیتدپرس روز چهارشنبه گزارش داد؛ «یوسی کوهن» رئیس سازمان اطلاعات خارجی رژیم صهیونیستی (موساد) چندی پیش در نشستی محرمانه، امضای برجام را «اشتباهی هولناک» خوانده و ابقای آن به شکل کنونی را «تهدیدی حیاتی» برای امنیت این رژیم دانسته است
کوهن مدعی است: به عنوان رئیس موساد، ۱۰۰ درصد اطمینان دارم که ایران حتی برای یک لحظه، برنامه نظامی – هسته‌ای خود را کنار نگذاشته است. برجام ایران را قادر به تحقق این هدف می‌کند.

وی با انتقاد از رفع تحریم‌ها، آن را موجب «افزایش چشمگیر اقدامات ستیزه‌جویانه ایران» دانسته و نگرانی‌ خود از برنامه موشکی کشورمان را یادآور شده است.

کوهن در این نشست مدعی شده است که ایران همچنان به دنبال ساخت سلاح‌ هسته‌ای است و پس از رفع محدودیت‌های اعمال شده به موجب برجام، موفق به اجرای این سناریو خواهد شد.

مقام‌های رژیم صهیونیستی درحالی به برنامه صلح آمیز هسته ای ایران می تازند که این رژیم اجازه بازرسی از تاسیسات هسته ای خود را به آژانس بین المللی انرژی اتمی نداده و هیچ یک از معاهدات بین المللی در این زمینه را امضا نکرده‌ است.

این در شرایطی است که تهران هیچ‌گاه به دنبال ساخت سلاح کشتار جمعی نبوده است و تمامی گزارش‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بر این موضوع صحه می‌گذارند.

وی ادامه داد: به همین دلیل بر این باورم که این توافق باید کاملا تغییر کند و یا لغو شود. عدم انجام این کار، تهدیدی حیاتی برای امنیت اسرائیل خواهد بود.

خبرگزاری ایرنا: خبرگزاری آسوشیتدپرس روز چهارشنبه گزارش داد؛ «یوسی کوهن» رئیس سازمان اطلاعات خارجی رژیم صهیونیستی (موساد) چندی پیش در نشستی محرمانه، امضای برجام را «اشتباهی هولناک» خوانده و ابقای آن به شکل کنونی را «تهدیدی حیاتی» برای امنیت این رژیم دانسته است.

با این حال رئیس موساد در نشستی با مقام های ارشد صهیونیستی، بار دیگر با تکرار اتهام‌های بی‌پایه خود گفته است: ایران (پس از رفع محدودیت‌های برجام) قادر به غنی‌سازی اورانیوم به مقدار کافی برای ساخت زرادخانه‌ای از بمب‌های هسته‌ای خواهد بود.

این اظهارات مقام صهیونیستی در شرایطی است که «گادی آیزنکوت» رئیس ستاد مشترک ارتش این رژیم، جمعه گذشته در گفت وگو با روزنامه «ها آرتص» اذعان کرده بود که ایران به تمامی تعهدات بین‌المللی خود طبق برجام پایبند بوده است.


اخبار مرتبط

 • دو پیشنهاد وزارت کار به شورای عالی اشتغال – هواداران محسن یگانه
 • اپلیکیشن‌های اندرویدی؛ جاسوس کودکان + عنایتی: بازی استقلال مقابل الهلال بامنطق بود – هواداران محسن یگانه
 • ایران، یکی از کانون‌های گردشگری پاک جهان – هواداران محسن یگانه
 • قتل فجیع ۴ عضو یک خانواده در مبارکه اصفهان + بلاتکلیفی در شهرداری تهران ادامه دارد – هواداران محسن یگانه
 • درخواست انتشار فهرست دلالان ارز از سوی دولت – هواداران محسن یگانه
 • دعوت رسمی تلویزیون تبریز از آجورلو + حمید حسام، چهره سال هنر انقلاب شد – هواداران محسن یگانه
 • مانولاس: با این هواداران شکست‌ناپذیر هستیم + سقوط بالگرد روسی ۶ کشته بر جای گذاشت – هواداران محسن یگانه
 • اعزام مخفیانه جنگجویان اجاره‌ای روسیه به سوریه – هواداران محسن یگانه
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *